Karnawał to czas zabawy i radości🥳. Dlatego po ciężkiej pracy w szkole nasi uczniowie, jak najbardziej zasłużyli na dobrą rozrywkę.
Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami zorganizował dyskotekę karnawałową dla klas 4 - 8. Poza zabawą przy muzyce, uczniowie uczestniczyli w konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Dużo emocji wzbudził m.in. konkurs z krzesełkami czy konkurs tańca z balonami. Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca💃🕺. Jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Już nie możemy doczekać się kolejnej szkolnej dyskoteki🎊🎉.
Wielkie podziękowania składamy tacie i bratu naszej uczennicy Agaty Walenciej za uświetnienie dyskoteki poprzez znakomitą oprawę muzyczną i świetlną🥰.