31 października w naszej szkole sale i korytarze wypełniły się barwami pomarańczowo-czarnymi, a Samorząd Uczniowski zadbał, aby każdy otrzymał mały, słodki poczęstunek🖤🧡. Wesołe Święto Dyni dobiegło końca, a wraz z nim konkurs na „Najciekawszą Nie Halloweenową Dynię”🎃. Zainteresowanie konkursem zaskoczyło i zachwyciło organizatorów z Samorządu Uczniowskiego. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas 0-8. Pięknie i pomysłowo wykonane dynie nie pozwalały przejść korytarzem obojętnie. Nie zazdrościmy naszemu jury, które miało „trudny orzech do zgryzienia”. Pani Dyrektor Iwona Trzaskowska, Pani Grażynka Osiecka z biblioteki, Pani Agnieszka Sobczyk – polonistka oraz uczennice klasy 8 Maja Wielińska i Gabrysia Rabcewicz długo i burzliwie obradowały, żeby wyłonić zwycięzców. Oto oni:
I miejsce Matvii Dyshkant
II miejsce Jagoda Brzuszkiewicz
III miejsce Kalina Rejszel
Wyróżnienia: Wiktoria Strzyż, Maks Jelonek i Alan Mruczek
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie w przygotowaniu dyń. Takiej kreatywności naszym uczniom można tylko pozazdrościć! A teraz zapraszamy do podziwiania naszej fotogalerii. 🟧⬛️🟧⬛️