DZIEŃ OTWARTY
Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła się dla przyszłych uczniów.👩‍🏫 Rodzice z dziećmi mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.
Po przekroczeniu progu „siódemki” goście zostali przywitani przez członków Samorządu Uczniowskiego, którzy oprowadzili ich po szkole, gdzie nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali różne ciekawe zajęcia. Można było posłuchać o historii naszego patrona w Składnicy Pamięci, poznać magiczny teatrzyk Kamishibai🎭, pobawić się z robotami🤖 oraz drukować w 3D, uczestniczyć w różnych kreatywnych zajęciach, nauczyć się szydełkować oraz pomalować swoją buźkę. Na sali gimnastycznej była możliwość, pod czujnym okiem nauczycieli sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Zawodnicy i trenerzy klubu piłkarskiego JAGUAR pokazali swoje umiejętności i zapraszali do zapoznania się z ofertą wspólnych klas sportowych⚽️. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ćwiczenia z języka angielskiego z zastosowaniem tablic interaktywnych. Uczniowie w Sali 203 pokazali jak pracują nad „Odyseją Umysłu” i uczą się wielu ważnych umiejętności, w tym tak istotnych jak kreatywne myślenie czy praca w zespole🧠. To nie koniec był atrakcji. Dla spragnionych gości wychowawcy świetlicy przygotowali pyszny sok owocowy🍎, a głodni mogli posilić się ciastami🍰 przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski oraz pochrupać popcorn. Nad oprawą muzyczną czuwał Krzyś z 8b.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły i do zobaczenia już we wrześniu!😀