27 kwietnia 2023 r. odbył się apel kończący szkolny konkurs Mam Talent. Wszyscy utalentowani artyści zdobyli uznanie publiczności i zasłużyli na wielkie brawa👏👏👏. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie przewodnicząca komisji konkursowej pani Dyrektor Mirosława Krause ogłosiła wyniki:
W klasach 4-8:
I miejsce – Ignacy Dąbrowski kl. 8a,
II miejsce – Kalina Rejszel kl. 4b,
III miejsce – Zuzanna Figura kl. 4a i Olgierd Gande-Milewski kl. 4cs.
W klasach 0-3:
I miejsce - Anna Wojdyła kl. 1b i Zuzanna Sudujko kl. 2a
II miejsce - Liliana Pająk kl. 0b oraz duet Lena Błachowicz i Maria Narkowicz kl. 1b
III miejsce - Oliwia Nowakowska kl. 2b i Stanisław Bulski kl. 1a
Wyróżnienia: Urszula Szychowska kl. 0b, Luna Tymańska kl. 1a, Kinga Szymańska kl. 1a, Julia Osipów i Iga Szumiata kl. 1b, Halina Adamczyk kl. 2a, Konstancja Gissel i Wiktoria Jagiełło kl. 3a, Teo Tymańska kl. 3b.
Całość profesjonalnie poprowadziły Panie: Danuta Kupa, Agnieszka Sebb i Anna Drywa, a dzięki sprzętowi fotograficznemu zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości mogliśmy uwiecznić na pamiątkowych fotografiach ten wyjątkowy dzień.
Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Byliście wspaniali!
Trenujcie, ćwiczcie, żeby wystąpić w przyszłym roku!