Nabór młodzieży z 8 klas do projektu doradztwa indywidualnego

Projekt ten jest propozycją dla chętnych uczniów gdańskich szkół podstawowych, którym umożliwiamy odbycie 2 indywidualnych videorozmów doradcą zawodowym ze Stowarzyszenia BIAŁA OWCA (SBO). Każde spotkanie potrwa godzinę zegarową, a do kontaktu wykorzystamy aplikację Microsoft Teams.

Wszystko po to, by przyjrzeć się sobie - swoim mocnym stronom, odkryć predyspozycje, marzenia i plany,a także określić cele i drogi ich osiągnięcia oraz pomóc w wyborze odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej.

Nabór trwa od 30 września 2022 r. aż do wyczerpania miejsc (maksymalnie do 2 grudnia 2022 r. do 23:59). Pod uwagę brana będzie kolejność zgłoszeń

W celu zgłoszenia prosimy wypełnić i przesłać elektroniczny formularz:Link do ZGŁOSZENIA CHĘCI UDZIAŁU W PROJEKCIE .

Proszę zapoznać się z Regulaminem naboru: link do jego treścii Klauzulą Informacyjną: link do jej treści .

W razie pytań lub sytuacji, których nie przewidzieliśmy w Regulaminie – zachęcamy do kontaktue-mailowego (stowarzyszeniebialaowca@gmail.com).