16 września odbyła się pierwsza w tym roku próbna ewakuacja w naszej szkole🏃‍♀️🏃.
Po sygnale dźwiękowym w postaci - 3 długich dzwonków uczniowie, przedszkolaki wraz z nauczycielami i wszystkimi pracownikami opuścili budynek szkoły i udali się na miejsce zbiórki, czyli boisko szkolne. Nauczyciele na podstawie dziennika przekazali p. Dyrektor Mirosławie Krause prowadzącej akcję ewakuacyjną informacje dotyczące stanu liczebności klas. Celem tych ćwiczeń było uświadomienie przede wszystkim uczniom, a także innym osobom jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Cała akcja w wyznaczonym czasie przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z zasadami postępowania w czasie niebezpieczeństw. Nad całością czuwał Pan Mariusz Machaliński😀.