Szkolny Dzień Życzliwości to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Jak zwykle obfitował w różne atrakcje.
Nasza szkoła została udekorowana na żółto informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp. Drzwi każdej sali przyozdobiły uśmiechnięte buźki i piękne plakaty przygotowane przez uczniów! Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego święta. Również uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości) bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy. Miłą niespodziankę przygotowali nam przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy od rana rozpieszczali nas ciepłym kakao. 💛💛💛
Po tygodniu zmagań podczas szkolnego apelu nastąpiło podsumowanie wszystkich akcji. Samorząd Uczniowski, czyli organizatorzy konkursów zadbali o to, aby wszyscy uczestnicy, nie tylko laureaci głównych miejsc, zostali nagrodzeni za zaangażowanie i wysiłek włożone w udział w zmaganiach. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy za sprawianie miłych uczynków wylosowanym klasom. A w konkursie filmowym „Życzliwość w kadrze” klasy 4cs i 8a zostały nagrodzone słodkimi upominkami i świątecznymi drzewkami, które umilą pobyt w salach.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział
w konkursach!!!