KONSULTACJE NAUCZYCIELI

Lp. nauczyciel nauczany przedmiot/funkcja dzień tygodnia godziny
1 BEDNARSKA  RENATA  (RB) pedagog szkolny/wychowanie rodzinne czwartek 8.00-9.00
2 BOKUN JANINA (JB) religia/etyka wtorek 14.50-15.50
3 BUDZIŃSKA IZABELA  (IB) wspomaganie/rewalidacja poniedziałek-piątek 7.45-8.00
4 BUJKO KRZYSZTOF (KB) wf/ wych. 6A
5 CELNIAK BEATA (BC) przyroda/biologia piątek 13.40-14.40
6 DAŁEK KRYSTYNA (KD) matematyka Monar 10.00-11.00 Monar
7 DRYWA ANNA (AD) zerówka "0A" wtorek, czwartek 16.30-17.00
8 FILIPSKA  BOŻENA (BF) kl. 1B edukacja wczesnoszkolna wtorek, czwartek 7.30-8.00
9 FOJUT PAWEŁ (PF) geografia/matematyka/ wych. 8A wtorek, piątek 7.30-8.00
10 GACZOŁ-DYBA JOANNA (JG) muzyka/technika/wych. 5B poniedziałek 13.40-14.40
11 GALA KAROLINA (KG) język polski/logopeda/wych. 4Cs  czwartek 7.00-8.00
12 GĄSIOROWSKA-URBAŃSKA EWA (EG) język angielski/wos/wych. 4A czwartek 7.55-8.55
13 GRONAU WIOLETTA (WG) kl. 2B edukacja wczesnoszkolna/logopeda wtorek 7.00-8.00
14 KAMIŃSKI PIOTR (PK) fizyka/informatyka/matematyka wtorek 7.55-8.55
15 KARWAT JAKUB (KT)  trener kl. 8Ds
16 KOMENDA JOANNA (PV) psycholog szkolny
17 KOSIŃSKA-ARGULEWICZ ANITA  (AK) wychowawca w świetlicy
18 KOWALCZYK MARTYNA (KO) zerówka "0B"
19 KOWALSKA ANNA (ZV) zerówka "0B"/terapia pedagogiczna wtorek, czwartek 16.30-17.00
20 KRAUSE MIROSŁAWA (MK) dyrektor/wos środa  13.00-14.00
21 KUCZYŃSKA JUSTYNA (JK) matematyka/wych. 8Ds 9.00-10.00
22 KUPA DANUTA (DK) wf/rewalidacja/opiekun samorządu szkolnego/ piątek 15.40-16.40
23 LECZKOWSKA HANNA (WS) religia środa  14.40-15.40
24 LEONCZUK BOŻENA (BL) biblioteka środa  7.30-8.30
25 MACKIEWICZ WIESŁAWA (VM) informatyka środa  7.30-8.00
26 MACHALIŃSKI MARIUSZ (MM) wf/edb/wych. 8C poniedziałek 16.30-17.30
27 MAKULSKA ALEKSANDRA (AM) język niemiecki środa  7.55-8.55
28 MALISZEWSKA KATARZYNA (KM) język angielski poniedziałek 13.35-14.35
29 NAWROCKA IZA  (IN) kl. 2A edukacja wczesnoszkolna czwartek 7.00-8.00
30 ORŁOWSKA DOROTA (DO) kl. 1A edukacja wczesnoszkolna piątek 10.40-11.40
31 PATALAN DARIUSZ (DP) wf/innowacja sportowa w kl. 3
32 PRUSACZYK ADAM (AP) wf/trener kl. 6Bs/innowacja sportowa w kl. 2 piątek 9.50-10.35
33 RUTKA IZABELA (IR) wychowawca w świetlicy
34 SEBB AGNIESZKA (SB) zerówka "0A" środa, poniedziałek 16.30-17.00
35 SIENKIEWICZ MIROSŁAWA (MS) język kaszubski wtorek 14.40-15.40
36 SOBCZYK AGNIESZKA (SY) język polski/wych. 5A wtorek 8.00-9.00
37 SZEPELOWSKA DOROTA  (SZ) język angielski środa  7.50-8.50
38 SZKIL - PAWŁOWSKA IZABELA (IS) kl. 3A edukacja wczesnoszkolna środa  7.00-8.00
39 SZYMAŃSKA AGNIESZKA (AS) kl. 3B edukacja wczesnoszkolna/terapia pedagogiczna środa  7.00-8.00
40 ŚMILGIEWICZ HANNA (HŚ) wf/wych. 8B piątek 17.30-18.30
41 TESCHNER SYLWIA  (ST) historia/plastyka/wych. 4B czwartek 14.50-15.50
42 TĘGOWSKA NINA (NT) historia/terapia pedagogiczna czwartek 15.50-16.50
43 TRZASKOWSKA IWONA (IT) wicedyrektor/matematyka/administracja danymi wtorek 15.00-16.00
44 TRZCIŃSKA ANNA (AT) chemia/matematyka/wych. 7A wtorek 7.55-8.55
45 WENCEL KATARZYNA (KW) język polski piątek 7.55-8.55
46 WYSZECKA AGATA wspomaganie/socjoterapia czwartek 7.50-8.50
46 WIŚNIEWSKI KAROL (WI) wf/trener kl. 4Cs/innowacja sportowa kl. 1
47 ZAGÓRSKI ŁUKASZ (ŁZ) wychowawca w świetlicy piątek, poniedziałek 6.00-6.30
48 ZARĘBSKA WIKTORIA (ZA) język polski/wych. 6Bs czwartek 14.00-15.00