Szanowny Rodzicu/ Opiekunie!
Jeżeli dziecko ma korzystać z obiadów w stołówce szkolnej od września 2023 roku należy podpisać umowę na obiady, a następnie złożyć w wyznaczonym miejscu przy portierni szkoły.
Bardzo prosimy, aby była ona wypełniona drukowanymi literami łącznie z adresem mailowym, który służy później do kontaktu z Rodzicem.

Umowy na nowy rok szkolny prosimy złożyć do 01.09.2023 roku.

Koszt obiadu wynosi 15 zł, (w tym 10 zł to cena wsadu do kotła, zaś 5 zł dopłaca Urząd Miasta).
W związku z podwyżkami cena jednego obiadu może wzrosnąć.
Po zarejestrowaniu umowy przez referenta w szkole zostanie nadany indywidualny numer rachunku dla rodzica w celu dokonywania wpłat za obiady na dany miesiąc kalendarzowy.
Wpłat za obiady dokonujemy do 10-tego dnia każdego miesiąca na indywidualne konto.
Brak wpłaty na koncie do 10-tego każdego miesiąca skutkuje niewydaniem dziecku posiłku w dniu następnym, aż do uregulowania należności.
W przypadku całkowitej rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić składając KWESTIONARIUSZ - REZYGNACJA   Z OBIADÓW, co najmniej 3 dni wcześniej (kwestionariusz będzie do pobrania na stronie internetowej szkoły).
Opłaty za miesiąc listopad i kolejne prosimy dokonywać do 10-tego dnia każdego miesiąca.

Nieobecności dziecka prosimy zgłaszać na pocztę elektroniczną pod adresem intendent@zsp9.edu.gdansk.pl lub telefonicznie pod numer 58 3496516 do godziny 8.00 pierwszego dnia nieobecności.
Pani intendentka - Kamila Staszkiewicz
Menu oraz komunikatu o sposobie zamawiania obiadów znajduje się w plikach poniżej.
Z wyrazami szacunku,
Mirosława Krause