rodzica-3759.jpg [miniatura]

Wiceprzewodnicząca: Agata Winkiewicz

Skarbnik: Agnieszka Górka

Sekretarz: Joanna Nowak-Karpińska

Zapraszamy do kontaktu i działalności w Radzie:
Adres e-mail: rada.rodzicow7@interia.pl
Fun page Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 im. mjr Mieczysława Słabego w Gdańsku: Rada Rodziców SP nr 7 w Gdańsku - ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU!!

RADA RODZICÓW SKŁADKI 2023/2024

Szanowni Rodzice przesyłamy komunikat, w którym chcielibyśmy nieco więcej powiedzieć o planowanych inwestycjach w roku szkolnym 2023/2024.

Z uwagi na rosnącą liczbę uczniów w naszej placówce w tym roku chcielibyśmy rozpocząć projekt wygłuszania szkoły obejmujący: wygłuszenie korytarzy akustycznymi sufitami podwieszanymi. Inwestycja w akustyczny sufit podwieszany wymaga pozyskania inwestorów (Miasto, firmy prywatne) - w tym celu konieczny jest wkład własny Rady Rodziców, bez którego nie jesteśmy w stanie zacząć rozmów z inwestorami. Dlatego ważne jest zebranie z góry możliwie największych środków w ramach RR.

Jak ważna jest to inwestycja obrazuje adaptacja akustyczna wykonana w sali 106 - nieprzekonanych zachęcamy do odwiedzenia sali.

W związku z powyższym, jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, przyjęliśmy składkę w wysokości 100 zł od dziecka (czyli 50 zł za semestr). Jednocześnie chcemy poinformować, że klasa, w której rodzice wszystkich dzieci wpłacą z góry całą kwotę (100 zł / dziecko) na Radę Rodziców do końca października 2023, 350 zł z tej kwoty będzie mogła przeznaczyć na wydatki klasowe do własnej dyspozycji (takie jak wyjście lub zakupy do sali). Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez rodzicow wybranych do tzw. "trójek klasowych". Rada Rodziców SP 7

KONTO BANKOWE RADY RODZICÓW SP NR 7

Dane Konta:
Rada Rodziców SP NR 7:

95 1160 2202 0000 0005 8192 3046

Przy każdej wpłacie w tytule przelewu prosimy o dopisek: darowizna na Radę Rodziców SP 7 oraz która klasa oraz imię i nazwisko dziecka przy wpłatach indywidualnych