AKCJA LATO 2022

Szkoła Podstawowa nr 7w Gdańsku zaprasza do skorzystania z oferty półkolonii

I Turnus:  27.06. - 01.07.2022

II Turnus:  04.07. - 08.07.2022

Pierwszeństwo w naborze mają uczniowie klas 1-3.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

Wszyscy chętni na półkolonie Akcja Lato 2022 w naszej szkole zostali zakwalifikowani. Gratulujemy!

Płatność gotówką pierwszego dnia półkolonii u kierownika wypoczynku.

Informacje o rekrutacji:

1. Obowiązuje wypełnienie danych w karcie uczestnika wypoczynku oraz zgłoszenie dziecka na zajęcia (dwa dokumenty), która są umieszczone na stronie internetowej szkoły SP7 i dostarczenie ich do szkoły w dniach od 10.06.2022 r. do 21.06.2022 r. ( wrzutnia przy portierni).
  2. Kryteria rekrutacji:
  • rodzice dziecka oboje pracujący;
  • rodzic pracujący samotnie wychowujący dziecko;
  • wielodzietność (liczba dzieci 3+);
  1. a) pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci, które spełniają podane kryteria;
  2. b) w sytuacji kiedy przy zastosowaniu powyższych kryteriów liczba kandydatów będzie większa niż liczba miejsc, o przyjęciu na półkolonie będzie decydował wiek dziecka.
  3. Inne:

Po zakończeniu rekrutacji,  od dnia 22.06.2022r. (wtorek) informacja o zakwalifikowanych dzieciach będzie dostępna na stronie oraz zostanie przekazana pocztą elektroniczną GPE.

Opłaty: 400 zł/ turnus - opłata zawiera:

• drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, owoce, wodę,
  • warsztaty oraz materiały do prac,
  • wyjazdy, wycieczki autokarowe m.in. Kaszuby, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, ZOO w Gdańsku, kino, Plac Zabaw Park Oruński. Wyjazdy zależeć będą od ilości uczestników i pogody.

Można zapisać dziecko na więcej niż jeden turnus, na każdy turnus należy wówczas wypełnić komplet dokumentów.

Zajęcia odbywają się zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN, MZ i GIS