AKCJA LATO 2023 W ZSP9

akcja-lato-2023.png
Wszyscy chętni na Akcję Lato 2023 w naszej szkole zostali zakwalifikowani. Gratulujemy!
(Mamy jeszcze wolne miejsca na II turnus. Zapraszamy)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Gdańsku zaprasza do skorzystania z oferty półkolonii

I Turnus:  26.06. - 30.06.2023

II Turnus:  03.07. - 07.07.2023

Rekrutacja rusza 14 czerwca 2023r.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

Płatność gotówką pierwszego dnia półkolonii u kierownika wypoczynku.

Informacje o rekrutacji:

Obowiązuje zgłoszenie dziecka na półkolonie, które jest umieszczone na stronie internetowej szkoły ZSP9 (KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU) i dostarczenie go do szkoły w dniach od 14.06.2023 do 23.06.2023. (wrzutnia przy portierni).

Po zakończeniu rekrutacji informacja o zakwalifikowanych dzieciach będzie dostępna na stronie internetowej oraz w budynku szkoły.

Opłaty: 450 zł / turnus - opłata zawiera:

• drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, owoce, wodę
  • warsztaty oraz materiały do prac
  • wyjazdy, wycieczki autokarowe m.in. Sobieszewo, Lemur Park, Farma Jantar, Jump Park w Malborku, kino. Wyjazdy zależeć będą od ilości uczestników i pogody
  • warsztaty oraz materiały do prac

Można zapisać dziecko na więcej niż jeden turnus, na każdy turnus należy wówczas wypełnić komplet dokumentów.

W plikach poniżej znajduje się pełen program półkolonii.

Zajęcia odbywają się zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN, MZ i GIS