Andrzejki to magiczny wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy🥳🕯🥳. Nasi uczniowie doskonale ten czas wykorzystali. Na zorganizowaną z tej okazji dyskotekę przybyło wielu uczniów z klas 4-8. Samorząd Uczniowski zadbał o wspólną zabawę z wróżbami.
Od godziny 17:00 do godziny 19:00 nasz korytarz na pierwszym piętrze pękał w szwach. Uczniowie wspaniale się bawili i ciężko im było zakończyć wspólne tańce. Cieszymy się, że tak duża dyskoteka odbyła się bez zakłóceń i w tak miłej atmosferze.
Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom włączonym w organizację Andrzejek, szczególnie tacie Agaty z klasy 8c, który zadbał o odpowiednią muzykę, nagłośnienie i oświetlenie, jak również wspaniałym opiekunom dbającym o bezpieczeństwo uczniów podczas zabawy.👍👍👍