Bal Karnawałowy 2021 w Oddziałach „0” SP7🥳🙂🥳
Dzisiaj 5 lutego w Oddziałach „0” odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy poprowadzony przez przemiłe animatorki z Centrum Tańca Gabi🎊🎈🎊. Zerówkowicze wraz z Panią Dyrektor i swoimi Wychowawczyniami chętnie bawili się w udekorowanej balonami i bibułami sali konferencyjnej🎉. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, bohaterów Gwiezdnych Wojen, piratów, policjantów, oraz Supebohaterów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci👮🦸‍♂️🧜‍♀️🧚‍♀️💃. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów🥰. Kolejny bal karnawałowy dopiero za rok🤩.