14 października jest w placówkach oświatowych w Polsce dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Obchodzimy bowiem Dzień Edukacji Narodowej. To doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty - słowem Święto Szkoły.

W tym dniu uczniowie przebierali się za wybranych nauczycieli i wytypowani wcześniej prowadzili lekcje. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy przy tym. Nauczycieli zasiedli w ławkach i najczęściej zgłaszali nieprzygotowanie😉. Samorząd Uczniowski razem z klasą V B przygotował program artystyczny, w którym i na poważnie, i na wesoło podziękowano wszystkim pracownikom za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów. Nauczyciele zostali zaproszeni do "Kawiarenki", gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Wszyscy otrzymali też kwiatki. To był dzień pełen wzruszeń.

W imieniu całego Grona Pedagogicznego dziękujemy uczniom za organizację, słodki poczęstunek, wszystkie życzenia i uściski.🥰