🎉 Wspaniały dzień na Festynie Sportowym w naszej szkole! 🏆

Dzisiaj nasza społeczność szkolna od samego rana świętowała na Festynie Sportowym! Chcielibyśmy podziękować naszym niesamowitym koordynatorom: Agnieszce Sebb, Hannie Śmilgiewicz i Krzysztofowi Bujko za ich ciężką pracę i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.
Mieliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawiły, że ten dzień był niezapomniany:
- na scenie przez cały czas zabawiali nas Pani Olga Ciska i Pan Paweł Fojut którzy świetnie sprawdzili się w tej roli,
- pokazy artystyczne, tańce, śpiewy, różne konkursy,
- dmuchańce,
- zacięte rozgrywki sportowe pełne emocji,
- stoiska z karetką pogotowia i strażą pożarną,
- Fiat 126P,
- motocross,
- pokazy judo demonstrujące siłę i technikę,
- kreatywne stoiska z malowaniem twarzy i tatuażami,
- rękodzieło na stoisku szydełkowania oraz kaszubskim, gdzie można było nauczyć się malować regionalne wzory.
Na Pchlim Targu uczniowie przygotowali swoje stoiska z różnościami i uczyli się przedsiębiorczości. Swoje stoisko miała 13 Gdańska Drużyna Harcerska im. Majora Mieczysława Słabego
Było też pysznie! Rodzice czuwali nad grillowanymi przysmakami, a popcorn, ciasta i lemoniada dodawały energii do dalszej zabawy. Nie mogło też zabraknąć lodów Algidy dla wszystkich!!!
Nasi uczniowie spędzili popołudnie świetnie się bawiąc, a rodzice również miło spędzili czas.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, dyrekcji i nauczycieli za ich wkład w zorganizowanie tak wspaniałego festynu. Okazało się kolejny raz, że RAZEM możemy więcej! To była prawdziwa radość widzieć uśmiechy na twarzach naszych uczniów i ich rodzin. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!