Za nami uroczysta Gala Maratonu Czytelniczego, podczas której podsumowano całoroczne zmagania młodych miłośników literatury. Z dumą informujemy, że spośród 28 uczestników naszej szkoły aż pięcioro zdobyło tytuły laureatów, finalistów i wyróżnionych!
Agata Urbaniak (6a)
Antek Bortkiewicz (5b)
Antek Dębowski (5b)
Witek Rola (3a)
Michał Osiński (7b)
Podczas gali mieliśmy również ogromną przyjemność oglądać występ naszego absolwenta, Adama Gołaszewskiego. To zawsze wyjątkowe uczucie widzieć, jak nasi dawni uczniowie rozwijają swoje talenty i widzimy ich w tak pięknym wydaniu.
Serdeczne gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników oraz do pani Karoliny Gali, koordynatorki konkursu w naszej szkole, za zaangażowanie, opiekę i motywowanie uczniów do literackich wyzwań.
Już dziś zachęcamy, aby w przyszłym roku dołączyć do grona czytelników i spróbować swoich sił w konkursie.


