W dniach 6 i 7 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny.  Był kolorowy, piękny i pachniał ciastem, owsem i rzeżuchą. Zaangażowanie dzieci i rodziców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ilość przyniesionych wypieków i ozdób zaskoczyła wszystkich.

Kochani Rodzice macie dużo dobroci, którą potraficie dzielić się z innymi. Z całego serca dziękujemy za to. Udało nam się wspólnie zebrać 2635,15zł, które zostanie przeznaczone na zakup produktów spożywczych dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej szkoły.

W związku z kiermaszem odbyły się konkursy, w których nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

1. W konkursie na najlepsze ciasto kiermaszu charytatywnego w kategorii klasy 0-3 zwyciężyli:

I miejsce – Iga Rabcewicz z klasy IIIb

II miejsce – Aaron Zakrzewski z klasy IIIb

III miejsce – Julia Czernych z klasy IIIa

Wyróżnieni: Jan Podyma (0a), Piotr Kosakowski (0b), Iga Jakubiszak (Ia), Klara Podwysocka (IIIa), Jagna Sobczak (IIa), Amelia Pendel (Ia), Anna Hoda (IIb), Wojtek Więcek (IIa)

1. W konkursie na najlepsze ciasto kiermaszu charytatywnego w kategorii klasy 4-8 zwyciężyli:

I miejsce – Liliana Melon z klasy IVb

II miejsce – Vladyslav Zozulia z klasy VIIIb

III miejsce – Emilia Melon z klasy VIIIa

Wyróżnieni: Hanna Kosznik (IVa), Zofia Gocałek (IVa) i Stanisław Gocałek (VIa), Lena Zielińska (VIIc), Ada Badziong (IVa), Ania Trofymenko (VIIIb) i Artem Trofymenko (IIIb), Jakub Osipów (IVb)

1. W konkursie na największą ilość wykonanych ciast w Kiermaszu Wielkanocnym zwyciężyły klasy:

I miejsce – klasa IVb (10 ciast)