Pierwsza Noc Muzeów za nami. 🌌Miło było gościć i młodszych i starszych, uczniów i ich rodziców, przyjaciół, znajomych, absolwentów, po prostu zainteresowanych miejscem związanym z Patronem Szkoły, z historią Westerplatte, historią Polski. Dziękujemy grupie rekonstrukcyjnej z Martą i Adrianem, harcerzom z 13 Gdańska Drużyna Harcerska im. Majora Mieczysława Słabego z druhem Rafałem, którzy uświetnili wydarzenie. Młodzi chętnie podejmowali działania z karty odwiedzającego. Można było uzbierać pieczątki, odczytać hasło i porozmawiać z nauczycielami. Przede wszystkim dowiedzieć się więcej o życiu Majora. Wdzięczni jesteśmy za ogrom ciepłych słów potwierdzających, że to co robimy jest ważne i dobre. Czuwaj!