Za nami dwa tygodnie świetnej zabawy pod znakiem różnych wyzwań. Twórcze zajęcia artystyczne, pełne emocji zmagania sportowe oraz warsztaty kulinarne - to tylko niektóre z atrakcji naszych szkolnych półkolonii. Odwiedziliśmy ciekawe miejsca takie jak: Loopy's World, Egzotyczne ZOO w Tuchlinie, wystawę LEGO oraz zdjęć 3D. Spędziliśmy też miło czas w kinie na filmach: "Mumia" i "Pimi z Krainy Tygrysów".

Podsumowując tegoroczne półkolonie śmiało możemy zaliczyć je do udanych. Pogoda dopisała, uczniowie odwiedzili miejsca, które do tej pory były dla nich nieznane, poznali nowe dyscypliny sportowe i przekonali się, że można świetnie się bawić podczas aktywności sportowych. Bardzo dziękujemy za ten wspólny czas i serdecznie zapraszamy  na następne PÓŁKOLONIE W SIÓDEMCE!!