Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego😀
Dziś mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. To wyjątkowy moment, kiedy możemy wspólnie podsumować miniony rok, docenić nasze osiągnięcia i podziękować wszystkim zaangażowanym osobom.
Panie Dyrektorki razem z wychowawcami serdecznie podziękowały rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam, drodzy Rodzice, nasza szkoła może się rozwijać i oferować coraz lepsze warunki nauki.
W trakcie uroczystości wręczono również dyplomy i nagrody. Zwycięzcy różnych konkursów otrzymali zasłużone wyróżnienia. To dowód na Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!🏆
Reszta uroczystości odbyła się w klasach, gdzie rozdano świadectwa. Na tę chwilę wszyscy czekaliśmy, ponieważ to potwierdzenie naszych osiągnięć i postępów w nauce.
Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom V Dzielnicowego Konkursu „Karta Wielkanocna”: Radzie Dzielnicy Matarnia i Radzie Rodziców. To dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zakupić nagrody i przyczynić się do wywołania uśmiechu i radości wśród naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!