wazny-komunikat-dla-rodzicow-dotyczacy-ubezpieczenia-nnw-szkolne-205975.jpg

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 Rada Rodziców uchwaliła aby Rodzice ubezpieczali dzieci indywidualnie.  Po latach dobrej współpracy proponujemy ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie: https://bezpieczny.pl/91124

Aby dokonać zakupy należy wejść TUTAJ>>>, umożliwi Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia NNW szkolnego z 10% zniżką.

Kod Pośrednika do rabatu przydzielony Placówce to 91124

Rodzic samodzielnie wybiera zakres i składkę ubezpieczenia. W ramach jednej polisy może ubezpieczyć kilkoro dzieci z różnych szkół i przedszkoli. Ubezpieczenie działa 24h/dobę na całym świecie. W zakresie również znajduję się wyczynowe uprawianie sportów w szkole i poza szkoła.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt z Opiekunem Bezpieczny.pl Panią Joanną Karczewska

tel. 604 055 358 Email:  jkarczewska@bezpieczny.pl