Wycieczka szkolna do Czech i Energylandii📚🌍

23.09.2024 r. rozpoczęliśmy naszą niesamowitą wycieczkę szkolną! 🚍✨ Zwiedziliśmy Adršpašskie Skały, gdzie podziwialiśmy niesamowite formacje skalne i zapierające dech w piersiach widoki. 🏞️🌲 To miejsce jest naprawdę wyjątkowe i każdy krok wśród skał był niezapomnianym przeżyciem. 🌟 Mieliśmy niesamowitą okazję zwiedzać piękną Pragę. 🌟 Zaczęliśmy od spaceru po Starym Mieście, gdzie podziwialiśmy słynny Zegar Astronomiczny i malownicze kamienice. 🕰️🏰 Następnie odwiedziliśmy Most Karola, skąd rozciągał się zapierający dech w piersiach widok na Wełtawę i Hradczany. 🌉🏞️ Kiedy oglądaliśmy Zamek Praski to poczuliśmy się jak w bajce. 🏰✨ Praga jest naprawdę magiczna!!!

W środę odwiedziliśmy niesamowitą jaskinię Punkevní i podziwialiśmy zapierającą dech w piersiach Przepaść Macochy. 🌄 Następnie udaliśmy się do Brna, gdzie w ekspresowym tempie zwiedziliśmy starówkę i poznaliśmy fascynującą historię tego pięknego miasta. 🏰📜 To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianych widoków! 🌟
Z radością wspominamy nasz ostatni dzień wycieczki, który spędziliśmy w niesamowitym Parku Rozrywki Energylandia! 🎢🎡 Było pełno śmiechu, adrenaliny i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich entuzjazm i energię, a rodzicom za wsparcie i zaufanie.
To dzięki Wam ten wyjazd był tak wyjątkowy! 💖