Z ogromną dumą informujemy, że nasze dwie uczennice zostały uhonorowane podczas uroczystego zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu Maratonu Czytelniczego 🎉. Razem z nauczycielką języka polskiego i jednocześnie koordynatorką konkursu, Karoliną Galą spędziły dziś miłe przedpołudnie w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Halina Adamczyk z klasy 3a osiągnęła fantastyczny sukces zdobywając tytuł Finalisty, a Agata Urbaniak z klasy 4 a została wyróżniona w tym konkursie. Ich pasja do literatury została doceniona. Gratulacje! Nagrody naszym zdolnym uczennicom wręczył sam Kurator Oświaty, co dodatkowo podkreśla rangę ich osiągnięć.
Całą Galę uświetnił swoją obecnością Tomasz Jusza, znany z programu Mam Talent, który swoim występem dodał wydarzeniu wyjątkowego charakteru.
Jesteśmy dumni z tego, że w naszej szkole co roku zwiększa się liczba uczestników Maratonu Czytelniczego, co jest dowodem na rosnące zainteresowanie literaturą wśród uczniów.
Dyplomy wszystkim uczestnikom zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, a oto wyniki szkolnego rankingu:
Kategoria klasy II-III:
I miejsce – Halina Adamczyk (kl. 3a)
II miejsce – Antoni Bortkiewicz (kl. 2b)
III miejsce – Otylia Mytenia (kl. 3a)
Kategoria klasy IV-VI:
I miejsce – Agata Urbaniak (kl. 4a)
II miejsce – Antoni Kuraś (kl. 6b)
III miejsce – Hanna Niska (kl. 5a)
Kategoria klasy VII-VIII
I miejsce – Stanisław Gocałek (kl. 8a)
II miejsce – Paweł Borsich (kl. 7a)
Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczennic i uczniów oraz gratulujemy im z całego serca! To dla nas wszystkich ogromny sukces i potwierdzenie, że ciężka praca zawsze się opłaca.