ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2023

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek🌞. Od godziny 9.00 w sali gimnastycznej odbywały się uroczyste zakończenia roku 2022/2023 (9.00 – klasy IV-VII, 10.00 – klasy I-III, 11.00 – oddziały 0). Momentem wyczekiwanym przez uczniów było wyczytanie przez Panią Dyrektor i Wychowawców osób, które zdobyły wysokie miejsca w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Pani Dyrektor podsumowujące schyłkowy rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie rozdać świadectwa i dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.🏖🏕