🎓 Zakończenie Roku Szkolnego 2023/24 Klas Ósmych

Dzisiaj mieliśmy niezwykle wzruszające zakończenie roku szkolnego. Nasi uczniowie klas ósmych stali się oficjalnie absolwentami! 🎉

W sali gimnastycznej pięknie odtańczono poloneza, którego choreografię przygotowała Pani Joanna Gaczoł-Dyba. To był moment pełen dumy i wzruszenia.

 

Wychowawczyni Klaudia Ugarenko, wraz z Panią Dyrektor Mirosławą Krause i vicedyrektor Iwoną Trzaskowską, wręczyły świadectwa i dyplomy. Na tę chwilę nasi uczniowie czekali najbardziej! Nie możemy zapomnieć o ważnym momencie – przekazaniu sztandaru. To symboliczne przekazanie odpowiedzialności i tradycji. Pod czujnym okiem Pani Kasi Wencel, nasz sztandar przejęli uczniowie klas siódmych. Ta chwila wzbudziła wzruszenie i dumę. Przedstawicielka Rady Rodziców, Pani Maria Tymańska, wygłosiła kilka miłych słów do naszych absolwentów. To była ważna i wzruszająca część ceremonii.

Nie mogliśmy zapomnieć o uczniach klas siódmych! Pięknie pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, tańcząc z nimi i ofiarowując im drobny upominek na szczęście. Pierwszaki, pod opieką Pań Kasi Maliszewskiej i Agnieszki Sebb, przygotowały piosenkę i taniec, przypominając nam, jak ważne jest słuchanie innych.

Całość uroczystości była nadzorowana przez Panie Wiktorię Rolbiecką i Karolinę Galę.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej uroczystości! i życzymy naszym absolwentom sukcesów w przyszłości! 🌟🎓🌟