,,W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń’’🥰
22 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 zabrzmiał w naszej szkole Polonez Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, a pięknie odtańczyli go nasi absolwenci z uczennicami klas V-VIII i Panią Agnieszką Sobczyk. Przepiękną choreografię tradycyjnie już ułożyła Pani Joanna Gaczoł-Dyba. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VII. Część oficjalną uświetniło pełne gratulacji i życzeń przemówienie Pani Dyrektor Mirosławy Krause, skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli. Później wychowawcy razem z Panią wicedyrektor Iwoną Trzaskowską wręczyli Listy Gratulacyjne wyróżniającym się uczniom i rodzicom. Nagrody Dyrektora za najlepsze wyniki w szkole otrzymali Kajetan Michałowski i Jakub Kulesza. Wręczono też dyplomy za pracę w Samorządzie Uczniowskim i za udział w poczcie sztandarowym. Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość.
Następnie siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów upominkami, breloczkami z siódemką, które własnoręcznie wykonali na drukarce 3D razem z Panem Piotrem Kamińskim, który uczy informatyki. Pozostaje nam teraz tylko trzymanie kciuków za wyniki z egzaminów oraz dostanie się do wymarzonych szkół. Powodzenia!
Szanowni Państwo, drodzy rodzice, kochana młodzieży!
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, współpracę, waszą obecność, wsparcie, dobre słowo, radę i za ten piękny dzisiejszy pożegnalny dzień.