rodzica-3759.jpg [miniatura]

w Szkole Podstawowej nr 7 im. mjra Mieczysława Słabego w Gdańsku

rok Szkolny 2022/202

Przewodniczący: Maja Siedlecka

Wiceprzewodnicząca: Agata Winkiewicz

Skarbnik: Anna Kwiatkowska-Gissel

Protokolant: Joanna Nowak-Karpińska

Zapraszamy do kontaktu i działalności w Radzie:
Adres e-mail: rada.rodzicow7@interia.pl
Fun page Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 im. mjr Mieczysława Słabego w Gdańsku: Rada Rodziców SP nr 7 w Gdańsku - ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU!!


Informacje

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 Rada Rodziców uchwaliła aby Rodzice ubezpieczali dzieci indywidualnie.  Po latach dobrej współpracy proponujemy ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie: https://bezpieczny.pl/91124

Aby dokonać zakupy należy wejść w link poniżej, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia NNW szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/91124

Kod Pośrednika do rabatu przydzielony Placówce to 91124

Rodzic samodzielnie wybiera zakres i składkę ubezpieczenia. W ramach jednej polisy może ubezpieczyć kilkoro dzieci z różnych szkół i przedszkoli. Ubezpieczenie działa 24h/dobę na całym świecie. W zakresie również znajduję się wyczynowe uprawianie sportów w szkole i poza szkoła.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt z Opiekunem Bezpieczny.pl Panią Joanną Karczewska

tel. 604 055 358 Email:  jkarczewska@bezpieczny.pl

 


RADA RODZICÓW SKŁADKI 2022/2023

Szanowni Rodzice przesyłamy komunikat, w którym chcielibyśmy nieco więcej powiedzieć o planowanych inwestycjach w roku szkolnym 2022/2023.

Z uwagi na rosnącą liczbę uczniów w naszej placówce w tym roku chcielibyśmy rozpocząć projekt wygłuszania szkoły obejmujący: dzwonki bezstresowe (przykładowe rozwiązanie: https://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/42865-idzie-nowe-czyli-melodia-zamiast-szkolnego-dzwonkapanele) oraz wygłuszenie korytarzy akustycznymi sufitami podwieszanymi. Inwestycja w akustyczny sufit podwieszany wymaga pozyskania inwestorów (Miasto, firmy prywatne) - w tym celu konieczny jest wkład własny Rady Rodziców, bez którego nie jesteśmy w stanie zacząć rozmów z inwestorami. Dlatego ważne jest zebranie z góry możliwie największych środków w ramach RR.

Jak ważna jest to inwestycja obrazuje adaptacja akustyczna wykonana w zeszlym roku w sali 106 - nieprzekonanych zachęcamy do odwiedzenia sali.

W związku z powyższym, jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, przyjęliśmy składkę w wysokości 100 zł od dziecka (czyli 50 zł za semestr). Jednocześnie chcemy poinformować, że klasa, w której rodzice wszystkich dzieci wpłacą z góry całą kwotę (100 zł / dziecko) na Radę Rodziców do końca października 2022, 350 zł z tej kwoty będzie mogła przeznaczyć na wydatki klasowe do własnej dyspozycji (takie jak wyjście lub zakupy do sali). Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. W pierwszym tygodniu udało nam się zebrać składki od 30 uczniów - jest to budżet, który pozwolił nam nawiązać pierwsze rozmowy z firmami oferującymi dzwonki bezstresowe. Wciąż jednak zebrana kwota nie pozwala nam na zakupienie wszystkich niezbędnych elementów systemu. Będziemy wdzięczni za dołączenie do zbiórki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez rodzicow wybranych do tzw. "trójek klasowych". Rada Rodziców SP 7KONTO BANKOWE RADY RODZICÓW SP NR 7


Dane Konta: Nest Bank
Rada Rodziców SP NR 7:

27 1870 1045 2078 1069 3747 0001

Przy każdej wpłacie w tytule przelewu prosimy o dopisek: darowizna na Radę Rodziców SP 7 oraz która klasa i szkoła/ewentualnie imię i nazwisko dziecka przy wpłatach indywidualnych

Maja Siedlecka